Категорії

Головне питання - благоустрій

   20 березня під головуванням керівників райдержадміністрації та районної ради Олександра Лісового та Валерія Саранчі пройшла нарада з очільниками сільськогосподарських товариств та сільськими головами.

   Основне питання порядку денного стосувалося благоустрою територій, зокрема – смуг уздовж шляхів загального користування. Дорожні організації не мають ні людських, ні фінансових можливостей, щоб навести порядок на узбіччях. Тому голова райдержадміністрації Олександр Лісовий закликав товаровиробників та представників органів місцевого самоврядування разом подбати про чистоту тих ділянок біля магістралей, за які вони безпосередньо не відповідають, але які пролягають поблизу населених пунктів і полів, і за якими оцінюють обличчя району і його господарів.

   Учасники наради внесли пропозицію залучити до прибирання району безробітних. У більшості сільських рад є гроші на оплату громадських робіт. А центру зайнятості слід потурбуватися про організаційні питання. Свою допомогу гарантував, зокрема, керівник СТОВ «Чапаєвське» Анатолій Марченко, який надасть і трактор, і вантажівку, аби тільки та дорога була прибрана.

   Усі аграрії поспішали в поле. Тому дуже коротко про посівну кампанію їх поінформував заступник начальника управління агропромислового розвитку Володимир Побиванець. Ще 24 лютого озимі відновили вегетацію, з того часу й стартували весняно-польові роботи. Проведено підживлення рослин. Тривожні сигнали є щодо перезимівлі ріпаку, решта посівів – у задовільному стані. Запасів вологи достатньо, не вистачає тепла. Коли спостерігатиметься стала температура +5 градусів, можна буде сіяти ярі культури.

   Про зміни у пенсійному законодавстві розповіла учасникам наради заввідділом управління Пенсійного фонду Вікторія Карасьова. Вона звернула увагу роботодавців на численні новації, зокрема ті, що стосуються працюючих пенсіонерів.

 

Повернутись