Категорії

Громадська рада при ОДА розширює коло своїх учасників

   Громадські ради кожного з районів мають змогу визначити свого представника для членства в Асоціації при обласній Громадській раді, яка наразі відповідно до чинного законодавства обмежена в кількості. Це робиться з метою, аби в цьому колегіальному органі при облдержадміністрації були представлені інтереси всіх районів Черкащини. Про це йшлося на черговому засіданні Громадської ради 15 грудня.

   – Наразі центральним питанням ради є розширення кола учасників з метою посилення її впливу, – каже директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник. – Ми маємо вийти на громадських діячів районів із пропозицією делегувати довірену особу в Асоціацію.

   Уже найближчим часом представники дорадчого органу при обласній державній адміністрації почнуть впроваджувати Положення про асоційоване членство в Громадській раді при ОДА та визначать механізм доведення до неї думки делегованих представників районів.

  Окрім цього, рада обговорила проекти обласної програми розвитку громадянського суспільства на 2015-2019 роки та Плану дій з реалізації в області Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках, ініціювала на розгляд обласної влади задум регіональної програми інформатизації Черкаської області на 2015-2017 роки «Електронна Черкащина», розробленої на підставі досвіду м. Одеса.

   Основні напрямки та ідеї Стратегії розвитку Черкаської області до 2020 року презентував заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Роман Карманнік.

  Ознайомивши громадських діячів з головними тезами, Роман Володимирович запросив до розроблення конкретних програм та надання пропозицій щодо наповнення Стратегії.

– Ми розраховуємо на участь громадських організацій в реалізації цього європейського пілотного проекту, особливо в напрямку розвитку людського капіталу, – зазначив він.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Повернутись