Категорії

На Золотоніщині стартував новий навчальний рік

   Від сьогодні для дітей в Золотоніському районі стартував новий навчальний рік. Для когось лунав перший дзвінок, а для когось - останній перший дзвінок. Цьогоріч настрій українських дітей та педагогів, вихователів був надзвичайно патріотичним - українські вишиванки, жовто-блакитні кульки... І замість традиційних букетів квітів - патріотичні прапори та бантики. Для дітей традиційно була проведена святкова лінійка, хвилина мовчання за загиблими в зоні АТО та перший урок «Україна - єдина країна».

   За традицією, що склалася, в урочистих заходах з нагоди свята взяли участь керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

   ДовідковоЦього року у Золотоніському районі до навчання приступили 3 464 дітей. Це на 41 школяра більше, ніж у минулому навчальному році. Всю цю школярську спільноту навчатимуть уму-розуму 611 педагогічних працівників. У перший клас пішли 359 маленьких школяриків – на 35 більше, ніж минулоріч. Одинадцятикласників - 289 осіб (на 7 більше, ніж у минулому році)289, а також понад 20 дітей зі східних областей та окупованого Криму. У дошкільних закладах виховується 1880 маленьких золотонісців. Цього року колектив педагогів поповниться сімнадцятьма молодими вчителями.

   Всі навчальні заклади Золотоніщини добре підготувалися до нового навчального року. У Піщанській ЗОШ замінено кілька вікон, у Дмитріському НВК частково проведено капітальний ремонт системи опалення. Капітальний ремонт тепломереж із заміною котлів на енергозберігаючі зробили у Домантівському НВК. У Софіївському НВК – замінили вікна і вхідні двері. Облаштували теплі туалети у Бубнівсько-Слобідському і Плешканівському НВК, відремонтували електропостачання у Коврайському НВК.

   Школярі стовідсотково забезпечені підручниками.

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись