Категорії

Перша Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».

    15 березня 2021 року Марусіна Лариса Миколаївна (Larisa Marusina), провідний спеціаліст відділу з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської областівзяла участь у Першій Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України». Конференція була  організована Онлайн університетом AGGR University та Міжнародною асоціацією трансферу технологій.

   Питання підвищення ефективності взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, методи взаємодіїта проблеми місцевого самоврядування були підняті та висвітлені  Ларисою Миколаївною у роботі секції «Економіка підприємства та управління». Тези доповіді Марусіної Л.М. на тему «Підвищення ефективності взаємодії органів виконавчої влади і місцевого самоврядування на регіональному (локальному) рівні» опубліковані у збірнику конференції.

  Досить цікавою та насиченою була робота науково-комунікативного заходу, різні нагальні питання  підняті та опрацьовані в доповідях та обговореннях, наукових статтях тощо.

   У роботі конференції взяли участь більше 600 авторів навчальних закладів, наукових установ та організацій зі всієї України, Європи та США.

   З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті: https://itta.org.ua/onlajn-konferenciya-15-03-2021/

 

Повернутись