Категорії

Привітали та вручили Почесні грамоти за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

   Сьогодні, з нагоди відзначення 35 річниці Чорнобильської катастрофи, голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина ТЕРНОВА спільно з головою  Золотоніської районної ради Борисом ЄВМИНОЮ привітали та вручили Почесні грамоти за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Цимбалу Сергію Михайловичу – ЧАЕС 1 категорії ліквідатор с. Нова Дмитрівка та Волошину Миколі Миколайовичу - ЧАЕС 1 категорії ліквідатор с. Драбівці.

     Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

      Щиро бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка та повага за Ваші добрі справи!

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись