Категорії

У Черкаській області нині проживає 9 031 переселенець

   Уже 9 031 українець (а це – 2 457 родин) із окупованого Криму й території проведення антитерористичної операції знайшли тимчасовий прихисток у Черкаській області. Тільки впродовж останньої доби в пошуках мирного неба сюди приїхало 164 особи. Про це повідомляють в обласному контактному центрі. Водночас, звідси у звільненні райони виїхало вже 1 645 людей.

   За словами в. о. директора обласного контактного центру Лариси Ходаковської, більшість із внутрішніх мігрантів, які оселилися на Черкащині, – жінки з дітьми, пенсіонери та люди з особливими потребами. Найбільше переселенців нині проживає в місті Черкаси (а це – 2 863 людини) й Умані, а також у Черкаському, Шполянському, Городищенському та Звенигородському районах.

   – Усіх підозрілих осіб, які приїздять до нас зі Сходу, перевіряють співробітники органів внутрішніх справ області й Служби безпеки України, – розповіла Лариса Володимирівна. – Військовозобов’язаних чоловіків ми направляємо до військкоматів.

   Окрім цього, в сім’ях внутрішньо переміщених осіб, які в час військових протистоянь оселилися на Черкащині, народився вже 61 малюк. Загалом же разом зі своїми батьками до області переїхало 2 142 дитини, половина з них – шкільного віку.

   Нині для розміщення переселенців є 100 вільних місць, ще 82 – в резерві.

   Із більш детальною інформацією про вимушених переселенців в області можна ознайомитися в рубриці «Для переселенців із Криму та східних регіонів України» (http://www.ck-oda.gov.ua/?lng=ukr&article=11112).

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Повернутись