Категорії

У Золотоніській районній державній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У Золотоніській районній державній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням  Ірини ТЕРНОВОЇ, за участю голови Золотоніської районної ради Бориса ЄВМИНИ, також були запрошені голови територіальних громад, керівники комунальних установ району.

    На даний час рішенням державної комісії з питань ТЕБ та НС відповідно до показників захворюваності для області встановлено  помаранчевий  рівень безпеки.

     На засіданні розглядалося питання стосовно ситуації з поширенням захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 та заходів з недопущення його поширення на території Золотоніського району, визначили обмеження, які діятимуть на Великодні та травневі свята.

      Особливу увагу необхідно звернути на святкування Великодня. Тому максимальне прохання до голів об’єднаних територіальних громад на місцевому рівні провести спілкування з представниками релігійних організацій, щоб забезпечити святкування Великодня на свіжому повітрі, зокрема, проведення богослужінь на подвір’ї біля церкви з забезпеченням відео- та аудіо трансляцій.

       За результатами проведення засідання  підготовлено протокольне доручення.

 

 

 

Повернутись