Категорії

Увага! Планова перевірка автоматизованої системи оповіщення населення Черкаської області

 

 

   Відповідно до пункту 10 регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації від 01.03.2020 №77, у період з 29 по 31 березня 2021 року буде здійснюватися  комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з подачею всіх команд.

   Основна мета проведення перевірки – визначення стану готовності систем оповіщення усіх рівнів.

    Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

   Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

    Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів управління з питань цивільного захисту. Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки.

Повернутись