Категорії

В райдержадміністрації обговорили питання сплати за оренду землі та земельні паї на території району

   24 червня відбулась чергова нарада щодо сплати за оренду землі та земельні паї на території району. У засіданні взяли участь голова районної ради Валерій Саранча, заступник голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств району. Також на нараду були запрошені міжрайонний прокурор Володимир Вегера, начальник Золотоніського міжрайонного відділення управління Служби безпеки України в Черкаській області Костянтин Горбенко.

   Начальник об’єднаної державної податкової інспекції Павло Ільченко проаналізував в розрізі сільськогосподарських товариств: СТОВ «Чапаєвське», ТДВ «Русь», СТОВ «Перемога» стан використання неуспадкованих та невитребуваних часток, декларування податкових зобов’язань з податку орендної плати за землю.

   По закінченні наради виконавчим комітетам Гельмязівської, Лукашівської, Чапаєвської сільських рад було рекомендовано тримати на постійному контролі питання сплати на підвідомчій території місцевих податків і зборів суб’єктами господарювання, підприємницької діяльності. Керівникам сільськогосподарських товариств СТОВ «Чапаєвське», ТДВ «Русь», СТОВ «Перемога» спільно з виконавчими комітетами сільських рад рекомендовано переглянути списки власників неуспадкованих часток паїв, які за тривалий час не переоформили право власності, та провести роботу щодо укладення тимчасових договорів оренди на вищеназвані земельні частки (паї) між господарством в особі керівника та сільською радою в особі сільського голови.

 

 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись