Категорії

Відбулося офіційне представлення голови Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області Ірини ТЕРНОВОЇ

     Сьогодні, 22 квітня  2021 року, в залі засідань Золотоніської районної ради відбулося офіційне представлення голови Золотоніської районної державної адміністрації  Ірини Володимирівни Тернової.

      Керівник апарату Золотоніської районної державної адміністрації,  Ігор Леонідович Троценко,  зачитав розпорядження Президента України Володимира Олександровича Зеленського від  20 квітня 2021 року № 464/2021-рп «Про призначення І.Тернової головою Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області».

         У заході взяли участь працівники  апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, керівники сільськогосподарських підприємств району,  представники районних громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.

      Перший заступник голови Золотоніської районної державної адміністрації Володимир Миколайович  Денисенко та голова Золотоніської районної ради Борис Григорович Євмина привітали Ірину Володимирівну Тернову  з призначенням на посаду  та побажали натхнення, успіхів на новій високій та відповідальній посаді, висловили сподівання у продовженні спільної роботи райдержадміністрації та районної ради.

  Виступаючи перед присутніми, новопризначена  очільниця району наголосила, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловиласподівання на тісну співпрацю та діалог з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій щодо вирішення першочергових  проблем  життєдіяльності Золотоніського району.

Повернутись