Категорії

Відбулося засідання президії районної ради ветеранів війни і праці

   Днями активні і дисципліновані голови первинних ветеранських організацій сіл району зібралися у залі засідань районної ради, щоб обговорити актуальні питання – про відзначення 71-ої річниці визволення Золотоніщини та Дня людей похилого віку, що відзначається 1 жовтня. Нараду проводила голова президії ради ветеранів війни і праці Тетяна Любаненко.

   На зустрічі з ветеранами побували й очільники району. Валерій Саранча розповів головам первинних ветеранських організацій про суспільно-політичну ситуацію в районі та прозвітував про свою роботу. Ветерани ставили запитання голові районної ради про ремонт доріг, графіки автобусних перевезень, про інфляцію і лікування у закладах охорони здоров’я району.

   Змістовним був виступ директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Золотоніському районі Олександра Пузєєва, який націлював голів ветеранських організацій разом з головами сіл та керівниками сільгосппідприємств провідати всіх ветеранів, приділити людям похилого віку більше уваги, вивчити ситуацію для надання всебічної допомоги в осінньо-зимовий період, щоб запобігти загибелі від переохолодження.

   Планується незабаром привітати подарунками з Днем визволення району 292 ветерани. 40 сільських ветеранів війни і праці з початку року пройшли оздоровлення у Золотоніській ЦРЛ.

 

Наш кор.

Повернутись