Категорії

Волонтери спокою не знають

   Волонтерські загони «Тимурівець» та «Добротворець» Гельмязівської школи, не покладаючи рук, працювали увесь рік. За цей час ми встигли допомогти багатьом людям у нашому селі і за його межами.

   Під опікою волонтерських загонів 9 ветеранів Великої Вітчизняної війни, 13 воїнів-афганців, 41 ветеран педагогічної праці, 21 ліквідатор аварії на ЧАЕС, 2 сім’ї переселенців з чорнобильської зони, 8 учасників АТО і їхні сім’ї, 20 одиноких людей. Систематично проводимо з ними зустрічі, вітаємо з днем народження та різними особливими датами календаря, допомагаємо по господарству. До волонтерських загонів залучено дітей з 2-11 класів. Регулярно кожного року в школі проводяться численні акції підтримки та пам’яті: «Ветеран живе поруч», «Голодомор. Пам’ятаємо», «Голуб миру», «Стіна миру», «Допоможемо другові» та багато інших. Найбільш актуальною на сьогодні є акція «Милосердя» та «Підтримаємо нашу армію». Адже в такий нелегкий для нашого народу час ні одна людина не повинна залишатися байдужою. В ході акції «Милосердя» гельмязівські волонтери зібрали понад 1160 кг продуктів харчування, 108 л консервації, 56 кг одягу.

   Для воїнів АТО зібрали 11 700 грн, передали 6 упаковок консервів, 76 банок згущеного молока, засоби гігієни, 1600 кг овочів, одяг, пилки, лопати, сокири, виготовили 98 оберегів, відправили сотні листів і малюнків у зону АТО та госпіталі, плетемо маскувальні сітки. Два тижні збираємо макулатуру, щоб виручені кошти передати на придбання тепловізора. І вже вдалося назбирати 1643 кг макулатури.

   З нашого села 8 захисників Вітчизни перебувають в зоні АТО, і ми намагаємося підтримувати їх духовно і матеріально. Щоб підняти нашим воїнам настрій та дух, ми відсилаємо їм малюнки, листи. А нещодавно добровольцем Олексієм Усатенком ми передали український прапор з найщирішими побажаннями нашим воїнам. Тож не треба бути байдужими, а допомагати всім, чим можете. Поспішаймо творити добро!

 

Альбіна ШАДЛОВСЬКА,

командир волонтерськогозагону

Повернутись