Категорії

Заступник голови РДА взяв участь у позачерговій двадцять сьомій сесії Золотоніської районної ради

   23 липня у районному будинку культури відбулась позачергова двадцять сьома сесія Золотоніської районної ради, яку провів голова районної ради Валерій Саранча.

   Відкриваючи пленарне засідання, Валерій Петрович оголосив хвилину мовчання за загиблими військовими, мирними жителями на Сході України та пасажирами які перебували на борту збитого літака Boeing-777 MalaysiaAirlines.

   У роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало, військовий комісар Вадим Кравецький, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, міжрайонний прокурор, керівництво Золотоніського міськвідділу СБУ та УМВС, керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, представники місцевих засобів масової інформації, сільські голови.

   У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією, яка склалась в державі та нагальною потребою оперативного вирішення завдань оборонно-мобілізаційного характеру і цивільного захисту населення депутати районної ради розглянули та ухвалили районні програми: програму формування, матеріально-технічного забезпечення та обороноздатності загону оборони на території Золотоніського району і програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо упередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час і особливий період на 2014-2015 роки.

   В обговоренні зазначених питань порядку денного взяли участь військовий комісар Вадим Кравецький, голова районної ради Валерій Саранча та ряд депутатів та керівників сільськогосподарських товариств.

   Голова районної ради звернувся до присутніх у залі депутатів, керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, голів фермерських господарств, сільських голів з проханням включитися у реалізацію положень зазначених програм у зв’язку з обмеженою можливістю державного фінансування оборонно-мобілізаційних заходів та заходів по захисту населення від можливого вторгнення агресора на територію нашої держави.

   Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік та районної цільової програми „Призовна дільниця” на 2014- 2016 роки, розглянули питання управління районним комунальним майном.

   З усіх питань порядку денного депутатами одноголосно ухвалено відповідні проекти рішень.

   Підводячи підсумки роботи, Валерій Петрович, подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції.

 

Наш кор.

Повернутись