Категорії

Про проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації

   У 2015 році у Державному бюджеті затверджена бюджетна програма “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції” (КПКВК 2505150). Механізм використання бюджетних коштів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.

   Закупівля послуг із здійснення реабілітаційних заходів здійснюється Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

   Відповідні соціальні послуги необхідно надати якнайбільшій кількості учасників АТО, до того ж послуги мають бути максимально доступними для них, в тому числі й територіально.

   Участь в конкурсних торгах із закупівлі відповідних послуг за бюджетною програмою, з тим, щоб учасники АТО могли пройти психологічну реабілітацію у поточному році, можуть брати підприємства, установи, організацій та заклади будь-якої форми власності, які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації.

   Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

   Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщені на веб-сайті Служби http://www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі “Державні закупівлі” http://tender.me.gov.ua.

   Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у Відділі соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації за тел. (044)281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу vpr2014@ukr.net.

 

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 

Повернутись