Категорії

Доступ до публічної інформації

Відповідно до  Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) управління праці та соціального захисту населення Золотоніської райдержадміністрації(далі – управління) є розпорядником інформації, тому для виконання цілей Закону  наказом управління № 09-05 від 01.07.2011 визначено заступника начальника управління – начальника відділу з питань управління персоналом та юридичного забезпечення Тогобіцьку Валентину Миколаївну відповідальною особою за організацію доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та надання відповідей на запити, що надходять до управління, а також за надання консультацій під час оформлення таких запитів.

      Управління зобов’язане:

1) оприлюднювати інформацію, передбачену цим Законом та іншими законами;

2) систематично вести облік документів, що знаходяться в їхньому володінні;

3) вести облік запитів на інформацію;

4) визначати спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо;

5) мати спеціальні структурні підрозділи або призначати відповідальних осіб для забезпечення доступу запитувачів до інформації та оприлюднення інформації;

6) надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.

 

              До відома запитувачів інформації

 

1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

4. Письмовий запит подається в довільній формі.

5. Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

6. У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

         Запит можна   подати за  телефоном 2-14-75, на електронну пошту  rupszn@zolo.ck.uarupsznzolo@ukr.net та особисто в  письмовій формі.

Примірний зразок форми запиту